Zabezpiecznia medyczne

Zapewnij bezpieczeństwo koncertu / imprezy firmowej / wydarzenia na najwyższym poziomie

  • kadra profesjonalistów i doświadczonych lekarzy, ratowników medycznych i pielęgniarzy/pielęgniarek
  • nowoczesny sprzęt ratownictwa medycznego
  • odpowiedzialne podejście do podejmowanego zadania

Transport medyczny

Transport medyczny pacjentów

Skontaktuj się z nami celem otrzymania oferty transportu medycznego na terenie Polski i Europy.

Transport materiału biologicznego

Bezpieczny, pewny i szybki transport materiału biologicznego (materiału do badań).

Poproś o ofertę na usługę edukacji przez pozorację

Nasi Partnerzy

Wczoraj, ratownik medyczny, doświadczenie mógł zdobyć tylko w ambulansie. Dziś, może ćwiczyć na symulatorach pacjenta, które dają ogromne możliwości lepszego przygotowania do wykonywania medycznych czynności ratunkowych.

ResTec to polska pracownia wyrobów taktycznych i wyposażenia. Bazując wyłącznie na najwyższej jakości, markowych materiałach i akcesoriach (Velcro, Cordura Denier, YKK), wytwarzane są w szwalni ResTec produktuy o wysokim standardzie. Nowoczesne, zaprojektowane przez ratowników medycznych, są doceniane przez odbiorców w całym kraju.

Ćwiczenia w górskich terenie, na wodzie, za dnia i nocą, w zaciemnionych pomieszczeniach, na wysokości, w studzienkach, na rusztowaniach, we wrakach pojazdów, które dachowały i wiele innych… Warunki stworzone przez specjalistów dla specjalistów

Celem Stowarzyszenia jest rozwijanie, wspomaganie oraz doskonalenie zawodowe Ratowników Medycznych. Reprezentacja zawodu Ratownika Medycznego w skali ogólnokrajowej oraz lokalnej, przed władzami państwowymi, instytucjami samorządowymi, jednostkami służby zdrowia, oświaty, mediów oraz podmiotami wspierającymi system Państwowe Ratownictwo Medyczne.

*) opcjonalnie