Profesjonalne symulacje

Polska Grupa Ratownictwa Medycznego dysponuje stacjonarnym oraz mobilnym Centrum Symulacji Medycznych.

Odkryj nowy poziom dydaktyki oraz treningu dzięki zaawansowanym symulatorom. Fantomy, sprzęt oraz praktycy ratownictwa medycznego sprawiają, że usługa symulacji jest profesjonalnym narzędziem w służbie Twojego doświadczenia i edukacji.

Centrum Symulacji PGRM

Fantomy BLS, najnowsze symulatory ALS, realistyczny trening

Pod opieką profesjonalistów

Wiele scenariuszy niepożądanych wypadków to katalog ryzyka wpisanego w organizację imprezy masowej. Zapewniamy obsługę medycznego punktu w trakcie wydarzeń.

Na naszej stronie dowiesz się jakiego zabezpieczenia potrzebując w zależności od rodzaju imprezy, którą zamierzasz zorganizować.

Zabezpieczenia imprez

Imprezy masowe, eventy extreme

Pozoracje nowej generacji

Wyobraź sobie pozoracje z użyciem najnowszych fantomów, zestawami do pozoracji ran, środkami pozoracji dymu, pirotechniki.

Pomyśl, że jesteś w centrum wydarzenia pozorowanego – płonie auto, pozoranci wymagają odpowiedniego postępowania w ograniczonej czasem akcji ratunkowej. Jak sobie poradzisz? Sprawdź!

Nasza oferta pozoracji pomaga w maksymalnie wiarygodnych warunkach sprawdzić prawidłową reaktywność uczestników bez ryzyka i w bezpiecznych warunkach.

Pozoracje

Najwyższy stopień sprawdzenia wiedzy w warunkach symulowanych

Ratownictwo medyczne – pokazy

Prowadzimy pokazy ratownictwa medycznego (pierwsza pomoc, wypadki drogowe, wysokościowe itp.) podczas festynów rodzinnych, happeningów, dni miejskich.

Możesz także zorganizować imprezę integracyjną wcielając się w członka zespołu medycznego.

Pokazy

Dydaktyka, uświadamianie, pomysł na event integracyjny