Nasza pasja każdego dnia

Gorąco pasjonujemy się tym co robimy

Mierzymy wysoko. To co robimy traktujemy serio. Nasze szkolenia przygotowujemy wyjątkowo starannie i wiarygodnie. Gdy pozorujemy zdarzenie, w trakcie którego występuje pożar – podpalamy w kontrolowany sposób pojazd. Cechuje nas zaangażowanie i profesjonalizm.

Nasz Team

Zanim spotkamy się osobiście, pozwól, że się przedstawimy

Konrad Chechelski

Konrad Chechelski

Co-CEO, SZEF SZKOLEŃ POLSKA POŁUDNIOWA, Trener

Pierwsze kroki w pierwszej pomocy, stawiał w Maltańskiej Służbie Medycznej w 2001 r. Od 2004 r. członek załogi OSP Chrzanów z którą odnosił duże sukcesy na medycznych zawodach ogólnopolskich. Uhonorowany został Brązowym Medalem za Zasługi dla Pożarnictwa. Od 2006 r. ratownik WOPR. Od 2007 r. ratownik medyczny.

Szymon Kozłowski

Szymon Kozłowski

Co-CEO, SZEF SZKOLEŃ POLSKA PÓŁNOCNA, Trener

Przygodę z pierwszą pomocą zaczynał w roku 2001 od prowadzenia szkoleń w organizacji pozarządowej. Od 2005 roku jest zawodowo związany z ratownictwem medycznym. Ekspert w Polskiej Grupie Ratownictwa Medycznego.

Trenerzy i eksperci

Trenerzy i eksperci

Partnerzy PGRM na terenie Polski

Obszarem świadczenia usług przez PGRM jest cała Polska. Stąd jesteśmy w stanie realizować projekty w dowolnym miejscu w kraju. Możliwe jest to dzięki naszym Partnerom, którzy podobnie jak my są praktykami i doświadczonymi specjalistami z zakresu swoich kompetencji.

Chcesz do nas dołączyć?

Aplikuj teraz!

Sprawdź aktualne wakaty i oferty współpracy. Praca z nami to więcej niż Ci się wydaje. Zapraszamy