Polska Grupa Ratownictwa Medycznego

Dostawca usług szkoleniowych
i profesjonalnego sprzętu

Z dumą prezentujemy profil naszej firmy. Cieszy nas fakt, że starania utrzymania wysokich standardów, poziomu merytorycznego szkoleń, jakości obsługi Klienta przyczyniają się wciąż do zadowolenia Odbiorców naszych usług. Dzięki temu wiemy, że podjęta na początku misja niesienia pomocy oraz edukacji realizuje się każdego dnia.

W ciągu 12 lat działalności z naszej oferty skorzystało już ponad 700 zadowolonych Klientów.  Dostarczyliśmy ponad 4 500 jednostek sprzętu i z najwyższą starannością przeprowadziliśmy ponad 2 400 szkoleń.

Dziękujemy za zaufanie

Poznaj nas

Wartość, historia

Nasz Team

Poznaj zespół PGRM

Klienci i referencje

Sprawdź dla kogo pracowaliśmy

Oferta

Mamy to czego szukasz

Wartość firmy stanowi jej potencjał

To nas wyróżnia

Organizujemy i prowadzimy szkolenia w zakresie udzielania pierwszej pomocy i ratownictwa medycznego
Nasza strategia szkoleniowa polega m.in. na zastosowaniu autorskich metod nauczania oraz wykorzystaniu scenariuszy opartych na autentycznych zdarzeniach zaczerpniętych z pracy w zespołach ratownictwa medycznego.

Prowadzimy sprzedaż i wynajem sprzętu pierwszej pomocy
Oferujemy sprzęt wysokiej jakości. Wybrany asortyment produkujemy własnymi siłami w naszej pracowni. Produkty są przygotowane w oparciu o bogate doświadczenie nasze i klientów, którzy je testują. Wprowadzamy nowe rozwiązania i unowocześniamy już obecne na rynku. Realizujemy indywidualne zamówienia (projektujemy na zamówienie).

Realizujemy zabezpieczenia ratownictwa medycznego wydarzeń kulturalnych, sportowych i rekreacyjnych

Przewodzi nam hasło: „praktyka w ratownictwie medycznym”

Zapewniamy konsultacje, doradztwo w zakresie zdrowia publicznego

Jak to się zaczęło

Nasza historia

Za każdym sukcesem stoi historia. W naszym przypadku nie jest inaczej. Przy tej okazji dziękujemy wszystkim, którzy nas wspierali. Nasze rodziny, sympatyków i Klientów, w których rady i wskazówki wsłuchujemy się wciąż.

 • 2005

  Piła, Chrzanów, Lublin, Warszawa, Gdańsk, Bytom, Wrocław, Kraków, Pszczyna… W różnych miejscach w Polsce działają zarażeni pierwszą pomocą i ratownictwem medycznym młodzi ludzie – łączy ich wspólna pasja.

 • 2007

  Pasjonaci mają ze sobą kontakt na lądzie (uczelnie wyższe), na wodzie (pracując w strukturach WOPR), w górach (na szlakach), na drodze (w ambulansie). Niektórzy na wojskowym poligonie (w Centrum Szkolenia Wojskowych Służb Medycznych w Łodzi). Wymieniają się cennymi doświadczeniami i wiedzą

 • 2009

  Stworzenie właściwej struktury Grupy i podział regionalny

 • 2011-20016

  W tym okresie rozpoczyna się dynamiczny rozwój naszej firmy. Zwiększamy zakres usług. Opracowujemy unikalne programy pozoracji i scenariusze szkoleń. Redagujemy autorskie materiały dydaktyczne.

 • 2017

  Stale aktualizujemy naszą ofertę. Dopasowujemy ją do potrzeb Klientów. Jesteśmy marką zorientowaną na interakcję i wychodzimy na przeciw oczekiwaniom rynku.

  Z satysfakcją nie tylko przyjmujemy obsługę nowych Klientów, ale również powiększające się grono sympatyków Grupy, którzy wnoszą w życie naszej firmy nowe doświadczenia

Za sukcesem stoją liczby

Twarde dane – fakty o nas

Nic lepiej nie przekona Cię, że warto z nami pracować. Fakty: liczby i dane. Poznaj szczegóły.

12 lat


Nasze doświadczenie to wieloletnia praktyka zawodowa oraz 12 lat na rynku marki PGRM

2 400 +


Przeprowadziliśmy tysiące profesjonalnych szkoleń dla różnych podmiotów i odbiorców

4 500+


Jednostek dostarczonego profesjonalnego sprzętu medycznego i ratunkowego.

700+


PGRM wybrało już 700 Klientów w Polsce. Ratownicy, korporacje, NGO… Dołącz do Nich.

Nasi Partnerzy

Wczoraj, ratownik medyczny, doświadczenie mógł zdobyć tylko w ambulansie. Dziś, może ćwiczyć na symulatorach pacjenta, które dają ogromne możliwości lepszego przygotowania do wykonywania medycznych czynności ratunkowych.

ResTec to polska pracownia wyrobów taktycznych i wyposażenia. Bazując wyłącznie na najwyższej jakości, markowych materiałach i akcesoriach (Velcro, Cordura Denier, YKK), wytwarzane są w szwalni ResTec produktuy o wysokim standardzie. Nowoczesne, zaprojektowane przez ratowników medycznych, są doceniane przez odbiorców w całym kraju.

Ćwiczenia w górskich terenie, na wodzie, za dnia i nocą, w zaciemnionych pomieszczeniach, na wysokości, w studzienkach, na rusztowaniach, we wrakach pojazdów, które dachowały i wiele innych… Warunki stworzone przez specjalistów dla specjalistów

Celem Stowarzyszenia jest rozwijanie, wspomaganie oraz doskonalenie zawodowe Ratowników Medycznych. Reprezentacja zawodu Ratownika Medycznego w skali ogólnokrajowej oraz lokalnej, przed władzami państwowymi, instytucjami samorządowymi, jednostkami służby zdrowia, oświaty, mediów oraz podmiotami wspierającymi system Państwowe Ratownictwo Medyczne.